OPIEKUN KLIENTA EKSPORTOWEGO

Fischer Automotive One Sp. z o.o.

Bliżyn

2016-11-28

Firma Fischer Automotive, uznany producent części samochodowych,poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bliżyn koło Skarżyska Kam.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa klientów eksportowych kupujących. Pozostawanie z nimi w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym;
  • Monitorowanie rynku, kreowanie działań sprzedażowo-reklamowo-promocyjnych;
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Polsce. Wyjazdy służbowe związane z imprezami targowymi lub odwiedzinami klientów mają miejsce 2-3 razy w roku, co oznacza zaangażowanie czasowe ok. 2-3 tygodni w roku.

Wymagania:

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka rosyjskiego i angielskiego. Znajomość każdego dodatkowego języka - min. na poziomie B2 będzie dużym atutem;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w pracach biurowych, mile widziana w sprzedaży B2B;
  • Samodyscyplina i odpowiedzialność;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Systematyczne Szkolenia;
  • Realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego;
  • Rozwój osobisty poprzez pracę w młodym i energicznym zespole w stabilnej, stale rozwijającej się międzynarodowej firmie.

List motywacyjny wraz z CV, prosimy przesłać na adres: APLIKUJ