Kierownik Sklepu PUMA

QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra

2016-10-21

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

zapewnienie odpowiedniego wizerunku sklepu oraz profesjonalnej obsługi klienta,
nadzór nad realizacją planów sprzedaży,
kontrola gospodarki magazynowej,
zarządzanie podległym personelem.

Wymagania:

wykształcenie pomaturalne lub wyższe,
kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu i motywowaniu pracowników sklepu,
bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
podstawowa znajomość języka angielskiego,
wysokiej kultury osobistej,
pozytywnego nastawienia do pracy ze standardami obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym,
dobrej organizacji pracy i zaangażownia,
dyspozycyjności,
odpowiedzialności i efektywności w realizacji powierzonych celów i zadań,
otwartości za zmiany.

Oferujemy:

ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole,
zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników,
ciekawe wyzwania zawodowe.

Do oferty prosimy dołączyć poniższe oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę QUICKSON II Sp.zoo Sp.k.zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99491 ofert pracy. Sprawdź!