Technolog / konstruktor

Sursys Sp. z o.o.

Bytom

2016-10-26

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją wentylatorów przemysłowych, wytwarzaniem konstrukcji stalowych dla przemysłu maszynowego, energetycznego i hutniczego, w tym obudów wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń ciśnieniowych

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Technolog, konstruktor ze znajomością branży konstrukcji stalowych do opracowywania dokumentacji warsztatowej oraz konstrukcyjno-technologicznej dot. konstrukcji stalowych, obudów wentylatorów i innych.

Obowiązki:

- projektowanie konstrukcji metalowych

- wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne;

- minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek niezbędny);

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana);

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (wymagane);

- umiejętność opracowywania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej;

- znajomość środowiska CAD;

- mile widziana znajomość programu Impuls lub podobnego;

- sumienność, obowiązkowość;

- komunikatywność;

Oferujemy umowę o pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym gronie, szkolenia w Niemczech

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!