MISTRZ PRODUKCJI

Sursys Sp. z o.o.

Bytom

2016-10-26

Stanowisko pracy:

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją wentylatorów przemysłowych, wytwarzaniem konstrukcji stalowych dla przemysłu maszynowego, energetycznego i hutniczego, w tym obudów wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń ciśnieniowych

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Mistrz Produkcji ze znajomością branży konstrukcji stalowych oraz technik spawalniczych.

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacją pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych

- monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji

- dyscyplinowanie pracowników danej zmiany

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne;

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi)

- znajomość procesów spawalniczych;

- znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane);

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (wymagane);

- sumienność, obowiązkowość;

- komunikatywność;

- wysoce rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

- znajomość Excel na poziomie średnio-zaawansowanym

- zdolności analityczne

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy umowę o pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym gronie. Możliwość odbycia szkolenia w Niemczech.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!