Menadżer biura / Rekruter

RE/MAX Polska

Warszawa

2016-11-27

Chcesz osiągać więcej? Masz doświadczenie w branży nieruchomości? Szukasz możliwości rozwoju? Wybij się z tłumu i dołącz do nas!

Biuro RE/MAX Alfa – reprezentujące lidera w branży nieruchomości na świecie działającego od 44 lat, obecnego w ponad 95 krajach i zrzeszającego ponad 100 000 agentów w ponad 6800 biurach (www.remax-polska.pl) - poszukuje pośrednika / agenta nieruchomości na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska:

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu i obsłudze umów z klauzulą wyłączności.
  • Rekrutacja: proaktywne budowanie bazy potencjalnych kandydatów, umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych oraz motywowania niezależnych przedsiębiorców.
  • Tworzenie efektywnego, zgranego zespołu produktywnych agentów nieruchomości prowadzących własny biznes oparty na działalności gospodarczej.
  • Realizacja planów sprzedażowych. Bieżące raportowanie działań i efektów pracy.
  • Kompleksowa obsługa klienta. Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami. Dbałość o wizerunek biura i marki.
  • Częsta komunikacja w języku angielskim.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze, marketingowe, handlowe, biznesowe).
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne. Wysoka kultura osobista, pracowitość.
  • Charyzma. Cechy przywódcze. Entuzjazm, silna motywacja do pracy, ambicja, nastawienie na sukces i realizację celów, zaangażowanie, profesjonalizm.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność. Dyspozycyjność i elastyczność.
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu, proaktywność. Umiejętność analitycznego / logicznego myślenia.
  • Nieustanna chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, umiejętność szybkiego uczenia się. Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Znajomość branży nieruchomości. Umiejętności handlowe.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub certyfikat trenera / coacha.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Interesujące zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie. Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy dla osoby ambitnej i z potencjałem. Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne. Największą na świecie bazę szkoleń online – nr 1 w branży.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • Regularny kontakt z językiem angielskim.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy w oparciu o globalne i wieloletnie doświadczenia firmy.

Lokalizacja biura: Warszawa-Mokotów.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Warszawa, Mokotów
ul. Wiśniowa 40b lok. P-4
02-520 Warszawa
www.remaxalfa.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!