Monter maszyn/Spawacz TIG

Visser Group Poland

Słupsk

2016-10-18

Opis stanowiska pracy

*Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej

*Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych

*Praca w zakładzie w Słupsk, możliwe delegacje

Wymagania

*Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

*Wykształcenie zawodowe - ślusarz lub spawacz, lub inne z zakresu obróbki metali

*Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn, spawania TIG

*Doświadczenie w pracy ze stala nierdzewna

*Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

*Stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie

*Zatrudnienie - umowa o pracę

*Pracę w milej atmosferze

Firma Visser Group Poland jest polskim oddziałem Grupy Viscon . Grupa Viscon produkuje linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności.  Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.eu

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!