KASJER - SPRZEDAWCA

PASJA Training

Wronki

2016-11-23

PHU "BEATA" poszukuje osoby na stanowisko:

KASJER - SPRZEDAWCA  - sklep spożywczy

Miejsce pracy: Wronki

 Główne zadania:

Sprawna i profesjonalna obsługa klientów

Obsługa kasy fiskalnej

Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur

Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów

Odpowiedzialność za porządek w sklepie

 Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

Praca dwuzmianowa w godzinach:  5:00 – 14:00, 14:00 – 23:00

Wewnętrzne szkolenia podnoszące kompetencje w zawodzie

Możliwość zatrudnienia od zaraz

Mile widziani obcokrajowcy – możliwość zakwaterowania

 Wymagania:

Komunikatywność

Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Dyspozycyjność

Książeczka Sanepid

Gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)

Wysoka motywacja do pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!