kontroler ds. zapewnienia jakości produktu

CEI Poland Sp. z o.o.

Stryków

2016-11-04

Firma produkcyjna branży kosmetycznej zajmująca się konfekcjonowaniem kosmetyków z siedzibą w Strykowie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kontroler ds zapewnienia jakości produktu

Główne obowiązki dla w/w stanowiska to:

-zatwierdzanie produkcji na podstawie akceptacji pierwszej dobrej sztuki (FAI);

- przeprowadzanie testów produktu co godzinę;

- kontrola zgodności komponentów przed rozpoczęciem nowego zlecenia;

- bieżąca analiza zdarzeń występujących na liniach produkcyjnych w trakcie procesu wytwarzania produktu gotowego;

- zgłaszanie problemów jakościowych;

- dbałość o porządek w obszarze linii produkcyjnych;

- dbałość o segregrację odpadu produkcyjnego;

- znajomość i przestrzeganie instrukcji pracy dla wyrobu gotowego;

- udział w szkoleniach dla pracowników linii produkcyjnych z nowych produktów oraz instrukcji kontroli na danym stanowisku pracy;

- pobieranie próbek na początku, środku i końcu danego zlecenia produkcyjnego;

pobieranie próbek reprezentatywnych z każdego kodu produktu gotowego;

- akceptacja wyrobu gotowego;

- przestrzeganie zasad GMP i BHP.

Wymagania dla w/w stanowiska:

wykształcenie minimum średnie / lub średnie techniczne; wiedza z dziedzin kontroli jakości oraz dobrych praktyk prodykcyjnych; doświadczenie zawodowe powyżej 3 miesięcy.

Firma oferuje: stabilną pracę na umowę o pracę w młodym dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość  doskonalenia umiejętności i zbobywania wiedzy z dziedziny jakości.

Aplikacje pracy (list motywacyjny/ cv/ zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres: APLIKUJ

Aplikacje nie zawierarające zgody nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.