Senior Java Developer

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać, a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. : NBCR/KG/12/2016/T/JD

Zadania:

Rozwój i utrzymanie systemu poprzez m.in.:

  • Analizę wymagań i projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie/ Implementację
  • Integrację i testowanie
  • Wsparcie w obsłudze już zainstalowanych systemów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Udzielanie wsparcia Junior Developerom

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku programisty Java ( min. 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Java SE (lub/i EE)
  • Umiejętność programowania obiektowego (OOP)
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu programów/ aplikacji okienkowych
  • Doświadczenie  w wykorzystywaniu wzorców projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Eclipse
  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu interfejsów użytkownika (GUI)
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile / SCRUM
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach Inżynier / Konsultant / Tester oprogramowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Udział w pełnych wyzwań, międzynarodowych projektach
  • Współudział w tworzeniu najnowszych technologii, których odbiorcami są Klienci na całym świecie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych
  • Przyjazną kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet pozapłacowy, m.in.: Multisport, grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna, eventy firmowe, szkolenia, premie
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności, a także nauk i wielu nowych technologii
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV na adres:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych(tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o. o