Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Tierra Group S.C.

Lublin

2016-09-01

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Tierra Group s.c. poszukuje kandydata na stanowisko :

Z regionu Polska Południowo-Wschodnia,

Wymagania:

* doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku

* mile widziane doświadczenie w kanale art. biurowych

* wykształcenie minimum średnie

* odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

* umiejętność negocjacji na każdym szczeblu

* kreatywność

* umiejętność analizy zakładanych celów, zorientowanie na wyniki oraz ich osiąganie

* prawo jazdy kat. B

* umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym

* dyspozycyjność

Obowiązki:

* pozyskiwanie nowych klientów

* rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

* przygotowywanie ofert i negocjacje warunków współpracy

* realizacje planów sprzedaży

* raportowanie działań sprzedażowych

* aktywny wkład w tworzeniu wizerunku firmy na rynku

* udział w Targach Branżowych

Oferujemy:

* umowę o pracę
* stałe wynagrodzenie

* atrakcyjny i przejrzysty system premiowania, powiązany z osiąganymi wynikami

* przyjazną i otwartą atmosferę pracy

* pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

* samodzielność w działaniach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

* potrzebne narzędzia pracy  ( samochód, telefon, komputer)

CV ze zdjęciem,  prosimy kierować na adres : APLIKUJ

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!