Młodszy księgowy ze znajomością języka obcego

G-Force

Łódź

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Młodszego księgowego ze znajomością języka obcego

Zakres obowiązków:
-kontakt z klientem zagranicznym
-administrowanie zamówieniami
-wyjaśnianie nieścisłości
-aktualizacja danych w systemie

Oczekiwania wobec Kandydata:
-bardzo dobra znajomośćjdnego z języków: niemiecki, francuski, holenderski, norweski, czeski lub fiński
-dobra znajomość języka angielskiego
-wykształcenie wyższe
-znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:
-umowę o pracę
-szkolenia
-pracę w międzynarodowym środowisku
-pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!