Tokarz Frezer CNC

Ardix Poland Sp. z o.o.

Tychy

2016-10-18

ARDIX POLAND Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o rodowodzie belgijskim, która w Polsce rozpoczęła działalność w 2014 roku. Zajmujemy się obróbką metali i tworzyw, a naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, szybko i na czas, w konkurencyjnych cenach.

Do naszej siedziby w Kobiórze poszukujemy osób na stanowisko:

TOKARZ FREZER CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną

Ustawianie maszyn i detali do obróbki

Dokonywanie pomiarów kontrolnych

Samodzielna zmiana parametrów pracy maszyny

Wykonywanie przeglądów, konserwacji i czyszczenia maszyny

WYMAGANIA

Podstawowa znajomość języka angielskiego

Podstawowa znajomość obróbki mechanicznej

Znajomość rysunku technicznego

Umiejętność odczytywania dokumentacji

Wyobraźnia przestrzennej

Precyzja oraz dokładności podczas wykonywania pracy

Doświadczenie w obsłudze tokarek i frezarek CNC będzie dodatkowym atutem

Wykształcenie techniczne mile widziane

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym, ambitnym i silnie zmotywowanym zespole

Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100327 ofert pracy. Sprawdź!