operator maszyn produkcyjnych_ atrakcyjna

Randstad Polska

Garwolin

2016-10-11

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) .  Dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów do pracy na produkcji spożywczej na stanowiska:

 

-operator maszyn,

-pomocnik operatora maszyn

 

 

OCZEKIWANIA:

- KSIĄŻECZKA SANEPID,

- gotowość do pracy zmianowej,
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

- doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie,

 

 

OFERUJEMY:

- atrakcyjną stawkę godzinową 

- umowę o pracę (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku),

- stabilne zatrudnienie,

- mile widziani mężczyźni,

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

 

 

Miejsce pracy: okolice miejscowości Wilga

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ

- w tytule 07/OPM/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą pod numerem tel. 501 332 341.

 

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

 

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!