Przedstawiciel handlowy

Oxford Encyklopedia Ltd

Zielona Góra

2016-09-30

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem o międzynarodowym zasięgu, posiadającym długoletnią tradycję i odnoszącym liczne sukcesy.

Poszukujemy doświadczonych Przedstawicieli Handlowych na terenie całej Polski, chętnie z pokolenia 40+. Czeka na Państwa interesująca i pewna praca polegająca na promocji inspirujących i nowoczesnych produktów wydawniczych.

Nr referencyjny: lubuskie

Obowiązki:

Gwarantujemy Państwu pracę w charakterze niezależnego i samodzielnego Przedstawiciela Handlowego. Państwa zadanie będzie polegało na przeprowadzaniu uprzednio umówionych przez redakcję 4-5 wywiadów z ciekawymi osobistościami dziennie, zredagowaniu ich historii dla naszego kompendium wiedzy oraz na sprzedaży produktów naszego wydawnictwa.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy "w terenie"
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • gotowość do działania w obrębie do 70 km wokół miejsca zamieszkania
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • ambicja połączona z dużym potencjałem i pełnią energii
  • umiejętność aktywnego słuchania i zainteresowania innych
  • zorientowanie na osiągnięcie celu
  • komputer z dostępem do internetu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja od obrotu)
  • ciekawą pracę, dającą możlwość poznania wyjątkowoch osób
  • profesjonalnie opracowane dokumenty sprzedaży
  • szkolenia wstępne i doskonalące

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!