Elektromonter - Kablarz

GD Profesja SC

Lindlar

2016-12-01

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się montażem i serwisem przemysłowych i budowlanych instalacji elektrycznych

Miejsce: Niemcy, Lindlar

Nr referencyjny: KABL/DE

OBOWIĄZKI:

  • Budowa podziemnych linii energetycznych,
  • Układanie i doprowadzanie kabli do zakładów energetycznych,
  • Podłączanie stacji NN/SN,
  • Przyłącza i okablowanie rozdzielni,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (elektryk lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy B
  • samodzielność pracy
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek w Niemczech
  • wsparcie w załatwieniu formalności
  • możliwość rozwoju zawodowego

OFERTA:

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym KABL/DE proszę o przesłanie na adres APLIKUJ