Ślusarz - Kombinat

Impel Job Service Sp. z o. o.

Kraków

2017-01-11

Firma Synergy Platform Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy:
Kraków (Kombinat)

Zakres obowiązków:
- montaż walców roboczych i oporowych,
- montaż i demontaż osprzętu walcowniczego,
- transport walców pomiędzy Szlifiernią, a Ciągiem Walcowniczym,
- piętrowanie walców,
- obsługa chłodni i myjni walców,
- transport części zamiennych i osprzętu oraz materiałów technicznych wózkiem jezdniowym,
- obsługa systemu komputerowego RSMS

Wymagania:
- mile widziane uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu "0" do obsługi wózka widłowego lub hakowego
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość otrzymania kartek na posiłki,
- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”
- kartę multisport,
- możliwość udziału w szkoleniach,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".