Tester automatyczny

NBCR Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-12-29

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Automatyczny

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: NBCR/KG/01/2017/O/TA

Obowiązki

  • projektowanie i wykonywanie testów automatycznych (w języku Python)
  • czytanie logów i dokumentacji
  • współpraca z zespołem programistów

Wymagania

  • umiejętność automatyzacji testów i czytania logów
  • znajomość Python, Robot Framework
  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • znajomość: XML+XSD, JSON
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • C#/Java, platforma .NET
  • ISTQB Foundation Level

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w systemie R&D
  • kursy, szkolenia, studia podyplomowe (m.in. Certyfikaty Microsoft, kursy językowe)
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • okolicznościowe spotkania integracyjne, Pizza Day

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV:

Dzi
ękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83979 ofert pracy. Sprawdź!