Pracownik magazynu z zabawkami - Niemcy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Gernsheim

2016-10-11

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu z zabawkami - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: MT/AP/06/16

Obowiązki:

Znasz język niemiecki? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić?

Oferta na którą aplikujesz dotyczy pracy na magazynie, dla jednej z najbardziej znanych firm z branży zabawkarskiej. Do Twoich zadań będzie należeć otwieranie i sortowanie produktów lub zbieranie zamówień.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- samodzielność,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę tymczasową,

- pomoc na miejscu,

- zakwaterowanie i ubezpieczenie.

 

Zapewniamy pracę w bardzo dobrej atmosferze z osobami różnej narodowości i kultur. Jeżeli jesteś ciekawy świata, jest to oferta idealna dla Ciebie!

W zamian wymagamy tylko dobrej znajomości języka niemieckiego oraz dużej chęci i motywacji do pracy w zespole. Za mieszkanie i ubezpieczenie zapłacisz z pierwszej wypłaty. Chcesz wyjechać z twoją drugą połówką lub ze znajomymi? Dla nas to nie problem, postaramy się zorganizować wszystko tak, abyście mieszkali i pracowali razem.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ

 

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."