Kosztorysant / Specjalista ds. Ofertowania

WEST-BUD

Sochaczew

2016-07-11

Specjalista ds. Ofertowania - branża sanitarna

Miejsce pracy: Sochaczew
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych z branży sanitarnej
  • Analiza otrzymanych ofert pod kątem jakościowym oraz ekonomicznym
  • Nawiązywanie kontaktów oraz prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami, producentami, projektantami
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania robót sanitarnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office i NORMA
  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Miejsce pracy - Sochaczew

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy - APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.