Spawacz 135, 111 - Belgia/Niemcy

EnergoPL Sp. z o.o.

Belgia, Niemcy

2016-07-11

Firma działająca na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, świadcząca swoje usługi zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz 135, 111

Miejsce pracy: Belgia/Niemcy

Opis stanowiska:

  • Spawacze z doświadczeniem w spawaniu metodą 135 oraz 111. Praca na kontrakcie zagranicznym około 1,5 miesiąca z możliwością przedłużenia.

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji metodą 135,
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji metodą 111,
  • ważne uprawnienia TUV w metodzie 135, 1 grupa materiałowa,
  • ważne uprawnienia TUV w metodzie 111, 1 grupa materiałowa.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole współpracowników.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV na adres
e-mail: APLIKUJ. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!