Specjalista ds. Ofertowania

DTH Selection

Warszawa

2016-07-11

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń oraz komponentów do wykonywania prac montażowych. W związku z rozwojem spółki poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (ul. Żupnicza)

Zakres obowiązków:

•        Przygotowywanie ofert technicznych oraz doborów urządzeń będących w ofercie firmy (miniżurawie, podnośniki, transportery, komponenty do podnoszenia oraz wykonywania prac montażowych).

•        Kontakt z zagraniczną centralą spółki w Niemczech.

•        Doradztwo techniczne w zakresie oferty spółki.

•        Prowadzenie dokumentacji technicznych.

•        Kontakt z klientami firmy.

•        Odbywanie wizji lokalnych na obiektach u klientów w celu przedstawienia właściwej oferty  produktowej.

Oczekiwania:

•        Wykształcenie średnie lub wyższe.

•        Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

•        Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzinowym.

•        Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

•        Prawo jazdy kat. B.

•        Chęć rozwoju zawodowego w obszarze branży budowlanej.

•        Zmysł techniczny.

Firma oferuje:

•        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.

•        Niezbędne narzędzia pracy.

•        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ