Merchandiser Mobilny / Supervisor

Promart Agencja Reklamowo-Usługowa Natalia Kordas-Płatek

Wrocław

2016-07-11

Stanowisko:
MERCHANDISER MOBILNY / SUPERVISOR

Opis stanowiska:
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MERCHANDISER MOBILNY/ SUPERVISOR DUŻEJ FIRMY Z BRANŻY ZABAWKI

Będziesz odpowiedzialny za:
• wykładanie towaru wg standardów Klienta
• dbanie o ekspozycje w podległych halach głownie hipermarkety na terenie Wrocławia
• zarządzanie grupą merchandiserów (nadzór nad prawidłowym wykonywaniem serwisu) w niektórych hipermarketach na podległym terenie
• codzienna współpraca z Przedstawicielem Handlowym
• dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta
• raportowanie na temat bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach
• nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:
• doświadczenie na stanowisku merchandisera
• minimalna znajomość branży zabawkowej
• mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisora lub koordynatora grupy merchandiserów
• umiejętność zarządzania zespołem
• znajomość zasad pracy w hipermarketach
• własny samochód, prawo jazdy kat. B (pokrywamy koszty kilometrówki)
• książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)
• dyspozycyjność w dni powszednie
• umiejętność pracy na pakiecie Office

Oferujemy:
W zamian oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w młodym zespole
• pakiet szkoleń
• stabilna forma zatrudnienia: umowa o pracę
• atrakcyjna forma wynagrodzenia
• dodatkowe premie i bonusy

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75301 ofert pracy. Sprawdź!