System Administrator

Coders Center Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-29

Coders Center sp. z o.o. zostało założone przez ekspertów i praktyków IT w 2014 roku z siedzibą we Wrocławiu oraz biurami dostaw w Białymstoku, Poznaniu i Gliwicach.

Coders Center sp. z o.o. jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą swoje usługi w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Luxemburgu, Belgii i Anglii.
Dostarczamy rozwiązania Enterprise Content Management Systems oraz e-Commerce. Klientami Coders Center sp. z o. o. są duże międzynarodowe agencje interaktywne i marketingowe.

Gwarantujemy ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, a dla chętnych możliwość podróżowania po Europie.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko System Administrator.

Obowiązki:

  • Administracja siecią firmową (Dell, Cisco, Ubiquiti) i usługami sieciowymi (VPN, PBX, Hyper-V Server, Active Directory, Radius, Samba, )
  • Administracja aplikacjami serwerowymi (serwery WWW: Apache, Ngnix; serwery aplikacyjne: Tomcat, IIS, nodeJS)
  • Zarządzanie systemem monitoringu (Pingdom, Zabbix)
  • Wsparcie procesów DevOps (Ansible, TeamCity, Octopus Deploy)
  • Zarządzanie infrastrukturą kliencką, inwentaryzajca sprzętu
  • Zarządzanie usługami i aplikacjami wspierającymi (Jira, Office365, konfiguracja domen, SSL)

Wymagania:

  • Wiedza niezbędna do właściwego wypełniania obowiązków
  • Znajomość zagadnień utrzymania i diagnozowania aplikacji webowych
  • Znajomość języków skryptowych w celu automatyzacji wypełnianych zadań
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, aplikacji webowych, kryptografii
  • Umiejętność samoorganizacji i zarządzania wdrożeniem rozwiązań i procesów
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji systemami webowymi opartymi o .NET
  • Znajomość systemów ECMS (Sitecore, EPiSERVER, Sitefinity, Magnolia CMS, Adobe AEM)
  • Doświadczenie z wdrożeniem ISO27k
  • Znajomość ITIL
  • Umiejętność programowania aplikacji webowych

Oferujemy:

  • Współpraca na umowę o pracę lub kontrakt
  • Ubezpieczenie medyczne w Lux MED
  • Grupowe ubezpieczenie na życie w Axa
  • Karta Multisport
  • Dopłata do żłobka/przedszkola

Zainteresowanych proszę o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: APLIKUJ lub APLIKUJ