Specjalista ds. Zakupów z językiem słowackim

G-Force

Łódź

2016-12-09

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera na rynku urządzeń automatycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW z językiem słowackim.
Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki na stanowisku:

tworzenie zamówień w programie SAP,
rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
nadzór nad terminową realizacją zamówień,
współpraca telefoniczna i mailowa z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym,
weryfikacja poprawności danych w zamówieniu zgodnie z dokumentacją dostawcy,
rozwiazywanie zgłaszanych problemów,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • absolwent kierunków związanych z łańcuchem dostaw lub handlem międzynarodowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka słowackiego, oraz angielskiego,
  • silna orientacja na cel oraz proaktywne podejście,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z dostawcami,
  • dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność negocjacji,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • pełną wyzwań pracę oraz duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stały kontakt z językami obcymi oraz możliwość ich doskonalenia,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!