Monter okien i drzwi (Window and door fitter)

Brasco S.C.

Londyn

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w okolicach Londynu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Londyn, Wielka Brytania
Nr referencyjny: FITTER/0716/GW
Ilość miejsc pracy: 5

OBOWIĄZKI:

  • montaż stolarki PCV i aluminium,

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe jako monter okien i drzwi;
  • znajomość technik pomiaru, montażu;
  • sprawność fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę zawarta bezpośrednio z klientem brytyjskim;
  • pracę na pełen etat w znanej firmie;
  • samochód służbowy + narzędzia  do dyspozycji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie : 90.00 - 120.00 GBP/dzień

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: FITTER/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!