Monter rusztowań (Scaffolder)

Brasco S.C.

Londyn

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: London (Wielka Brytania), Dublin (Irlandia)
Nr referencyjny: SCAFF/0716/GW

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż rusztowań budowlanych;
  • Łączenie metalowych rur i elementów ramowych;
  • Układanie pomostów roboczych i ich zabezpieczenie;
  • Czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Legalna umowę o pracę na warunkach angielskich, bezpośrednio z klientem;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dostępne nadgodziny;
  • Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez kandydata;
  • Pomoc o organizacji wyjazdu;

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo Jazdy kat B;
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
  • Brytyjskie lub irlandzkie uprawnienia montera  rusztowań będą dodatkowym atutem!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: SCAFF/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577