Pracowników produkcji od zaraz!

Serwis Personalny

Gdańsk

2016-09-19

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, od wielu lat wspieramy swoich klientów w zakresie usług związanych z doradztwem personalnym, leasingiem pracowniczym i pośrednictwem pracy. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika produkcji koło PGE Areny.

Szukasz pracy? Czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

- pomoc przy maszynach produkcyjnych (ściąganie i podawanie materiałów, porządkowanie)

- pakowanie i sklejanie kartonów

- wykonywanie prostych czynności manualnych

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- zaczynamy od zaraz!

- pracę również dla kobiet!

- przyjazną atmosferę pracę w zgranym zespole

- pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska

- stawkę 1800 zł netto

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Wymagania:

- gotowość do pracy zmianowej! (możliwa praca na 2 zmiany)

- chęć i motywacja do pracy

- zdolności manualne

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem „produkcja.bj” lub najchętniej kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze, zapraszamy w godzinach 8-17

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!