Specjalista ds. zakupów z z językiem holenderskim/niemieckim

G-Force

Łódź

2016-11-29

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. zakupów z językiem holenderskim/niemieckim

Zakres obowiązków:
  • Codzienny kontakt mailowy oraz telefoniczny z zagranicznym Klientem,
  • Weryfikacja poprawności danych zgodnie z dokumentacją dostawcy,
  • Tworzenie zamówień w programie SAP,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawą.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Dobra znajomość języka holenderskiego/niemieckiego (min. poziom B2),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy biurowej lub w obsłudze klienta będzie atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin blisko centrum Łodzi,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!