Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

G-Force

Kraków

2016-11-29

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów:
BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka niemieckiego do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia technicznego z jęz. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • udzielanie wsparcia technicznego i/lub rejestracji zgłoszeń serwisowych telefonicznie lub mailowo
  • sporządzanie raportów i informowanie o eskalacjach od klienta
  • uzupełnianie bazy wiedzy

Wymagania wobec kandydata:

  • płynna znajomość języka angielskiego i niemieckim
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność i samodzielność
  • doświadczenie w pracy związanej z udzielaniem wsparcia technicznego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju kompetencji
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do kursów językowych).