Specjalista ds. rozliczeń

IGD Consulting Sp. z o.o.

Poznań

2016-07-11

IGD Consulting Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo-doradczą, działającą na rynku szkoleniowym od 2004 roku. Od 2011 r. posiada akceptację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na realizację programów nauczania dla Opiekunów w żłobkach i klubach dziecięcych oraz dziennych opiekunów. IGD Consulting Sp. z o.o. jest również współwłaścicielem marki Bajkowej Akademii Smyka, czyli sieci niepublicznych żłobków działających głównie na terenie miasta Poznania oraz właścicielem Ogólnopolskiej Sieci Dziennych Opiekunów. Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy rządowych oraz unijnych, oraz późniejszym realizowaniem dofinansowanych projektów.

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe i rzetelne prowadzenie dokumentacji finansowej realizowanych projektów
  • Przygotowywanie wszelkich sprawozdań, raportów i analiz księgowo-finansowych na potrzeby projektów
  • Przygotowanie wniosków o refundacje kosztów (wniosków o płatność) i monitorowanie postępu rzeczowego projektu
  • Opisywanie faktur i innych dowodów księgowych w powiązaniu z zatwierdzonym do realizacji harmonogramem kosztowym i czasowym projektu
  • Przygotowywanie list płac dla pracowników
  • Komplementacja dokumentów osobowych oraz aktualizacja teczek osobowych pracowników
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z określonymi założeniami
  • Nadzór nad realizacją bieżących procesów kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie z zakresu rozliczania projektów i/lub obsługi administracyjno-kadrowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych (w tym RPO, POWER)
  • Samodzielność i dokładność
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • Możliwość realizacji różnorodnych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu gowork. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Forma i termin składania:

CV oraz list motywacyjny należy przesłać za pośrednictwem portalu gowork najpóźniej do 18.07.2016.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!