Wykrawacz Mięsa

GP PEOPLE

Bammental-Badania-Wirtembergia

2016-07-11

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje 2 kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Bammental – Badenia - Wirtembergia

Nr ref.: PR/07/16

oferujemy:

- umowę o pracę na czas określony (od zaraz )

- wynagrodzenie 8,5 eur /h, płatne nadgodziny – min. 1500 eur brutto miesięcznie

- zakwaterowanie u Klienta w pokoju 2osobowym – koszt 100 euro

- po odciągnięciu kosztów mieszkania, składek i podatku pracownik ma 1070 eur na rękę

- jedzenie na własny koszt

- zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu,

- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

- płatny urlop – 25 dni

- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

- pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i zasiłku na dzieci

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

obowiązki:

- praca przy wykrawaniu drobiu

- wykrawanie gęsi i indyków

wymagania:

- doświadczenie na stanowisku wykrawacza mięsa

mile widziane:

- znajomość niemieckiego

CV na adres: APLIKUJ

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!