ELEKTRYK/ELEKTROINSTALATOR

HR Investment

Stuttgart

2016-07-11

Dla naszego Klienta w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: NIEMCY Zachodnie

Zakres obowiązków:

- nowe instalacje w budynkach mieszkaniowych,

- kładzenie koryt, ciągnięcie kabli,

- inne obowiązki zlecone przez pracodawcę.

Oczekujemy:

- doświadczenia zawodowego popartego odpowiednimi dokumentami ( SEP )

- umiejętności pracy samodzielnej , czytania planów

- komunikatywnej znajomości j. niemieckiego – mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

- czynnego prawa jazdy kat. B,

Oferujemy:

- polską umowę o pracę,

- atrakcyjne zarobki,

- zorganizowane i opłacone miejsca noclegowe w pobliżu miejsca pracy,

- zwrot kosztów pierwszego dojazdu do miejsca pracy

- w wielu przypadkach możliwość pracy w nadgodzinach,

- opiekę polskiego konsultanta,

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 502 252 833

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres : APLIKUJ.