Promotor/Promotorka

Asistnet Work Group

Bydgoszcz

2016-07-11

Agencja Pracy Tymczasowej Asistnet Work Group Sp. z o.o. (nr 10052) obecnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku promotora - Market budowlany Castorama

Oferujemy
Szkolenie wstępne
Pracę od piątku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00
Stawkę godzinową 14zł/brutto + premie uzależnione od sprzedaży

W zakres obowiązków wchodzić będzie
Odpowiednia ekspozycja towaru
Aktywna sprzedaż produktów oraz pomoc klientom przy ich wyborze
Raportowanie sprzedaży oraz dostępności produktów

Oczekujemy
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Umiejętności zastosowania technik sprzedaży
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Wysokiej motywacji do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!