Kierownik operacyjny - szef zakładu

Actio HR

Gdańsk

2016-07-11

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej  - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik operacyjny – Szef zakładu

Miejsce pracy Gdańsk

Wymagania:

Wykształcenie techniczne,

Minimum 2-letnie doświadczenie w nadzorowaniu i organizowaniu pracy zakładu produkcyjnego, Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,

Umiejętność obsługi komputera,

Znajomość pakietu MS Office,

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

Zarządzanie poszczególnymi działami w firmie,

Koordynowanie wykonywanych zadań działów w organizacji,

Realizacja przyjętej strategii oraz celów przedsiębiorstwa,

Zarządzanie operacyjne projektami,

Efektywne wykorzystanie zasobów,

Podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów,

Analizowanie wyników procesów, ich ewentualna korekta oraz wdrażanie działań doskonalących.

Oferujemy :

Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Dodatki do wynagrodzenia oraz premie

Pracę w międzynarodowej firmie

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Możliwość rozwoju.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref. KOG/07/16

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Nr agencji zatrudnienia 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76671 ofert pracy. Sprawdź!