Robotnik budowlany do prac ziemnych - Niemcy

Brasco S.C.

Nadrenia Północna-Westfalia

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Robotnik budowlany do prac ziemnych

Miejsce pracy: Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Nr referencyjny: PRZIEM/0716/GW

Obowiązki:

  • wykonywanie prac ziemnych zgodnie z projektem;

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich;
  • bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie budowlanej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość nadgodzin;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu tras w ziemi, przeprowadzaniu rur i kabli;
  • doświadczenie w pracach ziemnych;
  • mile widziana obsługa sprzętu budowlanego i urządzeń;
  • umiejętność czytania planów i rysunku technicznego;
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • prawo jazdy i własny środek transportu (mile widziane).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PRZIEM/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577