Operator suwnicy

Orange Jobs

Vianen

2016-07-11

Holenderskie biuro pracy Orange Jobs specjalizujace sie w branzy Metalowo – Budowlanej poszukuje dla swojego klienta, kandydata na stanowisko:

     Operator suwnicy / Betoniarz

              Miejsce pracy: Vianen kolo Utrechtu

              Zadania:

- wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych

- zalewanie form betonem

         Wymagania:

- doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- jezyk angielski, holenderski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

- uprawnienia do obslugi suwnic

           Oferujemy:

- Prace w milym zespole

- Zakwaterowanie

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Dobre zarobki

- Stabilna Prace

- Dobre warunki socjalne!

            Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przeslanie swojego CV w jez angielskim lub holenderskim ze zdjeciem na adres e-mail APLIKUJ z dopiskiem Operator suwnicy / Betoniarz  lub o kontakt telefoniczny pod numerem 0294 28 70 27. Zapraszamy rowniez na nasza strone www.orangejobs.nl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75901 ofert pracy. Sprawdź!