Monter maszyn elektrycznych / Nawijacz uzwojeń - Niemcy

Brasco S.C.

Badenia

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter maszyn elektrycznych / Nawijacz uzwojeń

Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Niemcy
Nr referencyjny: MME-NU/0716/GW

Obowiązki:

  • Produkcja form zwojów stojanów i wirników dla synchronicznych maszyn (400V; 3,3 – 15 kV);
  • Izolowanie form szpulkowych;
  • Nawijanie zwojów na wirniki;
  • Podłączanie oraz włączanie zwojów wysokiego oraz średniego napięcia dla stojanów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata;
  • Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Aktualne uprawnienia powyżej 1 kV;
  • Prawo jazdy, własny samochód.

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, na czas nieokreślony;
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz wszelkie świadczenia socjalne;
  • Stawka godzinowa od 12,50 Euro brutto;
  • Dieta za każdy przepracowany dzień roboczy: 40 Euro netto;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • Wsparcie koordynatorów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MME-NU/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577