Mechanik maszyn budowlanych / rolnicznych - Niemcy

Brasco S.C.

okolice Karlsruhe

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych / rolnicznych

Miejsce pracy: okolice Karlsruhe, Niemcy
Nr referencyjny: MMBR/0716/GW

Obowiązki:

  • naprawa, serwis oraz przeglądy maszyn budowlanych;
  • naprawa i modernizacja maszyn rolniczych;
  • diagnozowanie i usuwanie usterek;
  • prace konserwacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: zawodowe - mechanik samochodowy lub pokrewne (mile widziane);
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę;
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MMBR/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!