Pracownik produkcji Olsztynek

Work Service

Olsztynek

2016-07-11

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce.

W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Olsztynek

PRACA TAKŻE DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ!!
PRACA NA WAKACJE LUB NA STAŁE!!!

Zadania na stanowisku:
• Praca przy produkcji soków
• Praca fizyczna

Wymagania:
• Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• Mile widziane osoby z Olsztynka i okolic
• Rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań
• Sumienności i odpowiedzialności
• Zaangażowania w wykonywaną pracę i umiejętności pracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w systemie zmianowym
• Wynagrodzenie na czas

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77572 ofert pracy. Sprawdź!