Monter instalacji sanitarnych i grzewczych - Niemcy

Brasco S.C.

Badenia

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Miejsce pracy: Badenia, Niemcy
Nr referencyjny: MISG/0716/JE

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i białego montażu w różnych obiektach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich;
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika;
  • punktualne wynagrodzenie + dodatki (od 11.23 Euro brutto/h);
  • dieta za każdy przepracowany dzień;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku;
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY!
  • prawo jazdy i własne auto do dyspozycji;
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MISG/0716/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577