Frezer CNC

Invest-Tech Sp. z o.o.

Toruń

2016-07-11

Poszukuje pracownika na stanowisko  Frezer CNC

Siedziba Główna - Toruń - Polska Centralna

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarek / frezarek CNC
  • Ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy urządzeń
  • Pisanie prostych programów na frezarkach (HEIDENHAIN)
  • Wykonywanie detali ze stali nierdzewnej wg załączonej dokumentacji
  • Kontrola maszyn i narzędzi
  • Kontrola jakościowa produktów

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC
  • Umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie (tokarki/frezarki)
  • Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem
  • Mile widziana znajomość systemów OKUMA / HEIDENHAIN
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia:

  • Drogą elektroniczną na adres APLIKUJ z dopiskiem Frezer CNC
  • Osobiście w biurze firmy