Operator wózka widłowego - Olsztynek (Dojazd z Nidzicy)

Work Service

Olsztynek

2016-07-11

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACA TAKŻE DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ!!
PRACA NA WAKACJE LUB NA STAŁE!!!

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Olsztynek

Zadania na stanowisku:
• Obsługa wózka widłowego
• Prace fizyczne przy produkcji soków

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego i doświadczenie w jeżdżeniu wózkiem widłowym - warunek konieczny
• Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• Mile widziane osoby z Olsztynka i okolic
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pełen wymiar czasu pracy
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w systemie zmianowym
• Zapewniamy dojazd miejsca pracy wraz z powrotem

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!