Pracownik Magazynowy

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Lubicz Dolny

2016-07-11

Alfa Elektro Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Lubicz

Aktualnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w Centrum Magazynowym w Lubiczu.

Zadania:

- rozładunek i załadunek towaru;

- kompletowanie zamówienia;

- wydawanie towaru;

- kontrola dostaw;

- utrzymywanie porządku i czystości na magazynie.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na magazynie;

- dyspozycyjność do pracy zmianowej od pn - pt;

- gotowość do podjęcia pracy fizycznej;

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

- umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- motywującą i pozytywną atmosferę pracy;

- pakiet szkoleń przygotowujący do pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w Alfa Elektro Sp. z o.o."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!