Zatrudnie magazyniera/ operatora wozka widlowego do pracy w Niemczech

Lotus gmbh

Landshut

2016-07-11

Niemiecka Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w LandshutBawaria poszuje dla swoich klientow na stanowisko:

Magazynier/Komisjoner - Niemcy

Obowiązki:

  • układanie przesyłek na palety
  • transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • rozładunek / załadunek towaru
  • przygotowywanie paczek do wysyłki
  • dbanie o porządek w części magazynowej / socjalnej

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na wózku widłowym (około 8 m)
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • ubezpieczenie  w niemieckiej kasie chorych
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowanych prosimy o przeslanie aplikacji droga elektroniczna: APLIKUJ zalaczajac CV oraz uprawnienia. W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny 0049 151 648 356 62

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."