KELNER/KA

Lobo HR

Gdańsk

2016-07-11

KELNER/KA

Miejsce pracy: GDAŃSK

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kelnerską gości restauracji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stawkę godzinową w wysokości 10-12 zł netto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • pracę w młodym, zgranym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z numerem referencyjnym KEL/GDA lub o kontakt pod numerem telefonu 58 58 58 565.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl