PROJEKTANT mebli kuchennych

Lobo HR

Gdańsk

2016-07-11

Miejsce pracy: GDAŃSK

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby zainteresowanej możliwością współpracy polegającej na:

  • bezpośrednim kontakcie z klientami salonu meblowego,
  • sporządzaniu pomiarów pomieszczeń,
  • przygotowywaniu projektów i wizualizacji mebli za pomocą programów komputerowych,
  • efektywnym dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • udzielaniu wskazówek w zakresie wyboru materiałów oraz połączeń kolorystycznych,
  • doradztwie w zakresie ergonomii wnętrz projektowanych pomieszczeń,
  • budowaniu pozytywnego wizerunku marki na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowane),
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku,
  • doświadczenia w pracy w branży kuchennej,
  • biegłej obsługi programu CAD Kuchnie,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • gotowości do podróży służbowych,
  • nastawienia na sukces i rozwój,
  • prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywności,
  • znajomość AGD do zabudowy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w rozwijającym się zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail APLIKUJ wraz z numerem referencyjnym PROJEKTANT/GDA lub o kontakt pod numerem telefonu 58 58 58 565.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!