KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

"Holding-Zremb Gorzów" S.A. Oddział "Metpol-Barlinek"

Barlinek

2016-07-11

"Holding-Zremb Gorzów" S.A. Oddzial "Metpol-Barlinek" 74-320 Barlinek ul. Fabryczna 2 poszukuje pracownika na stanowisko:

                                  Kierownik Działu Kontroli Jakości

opis stanowiska:

- zarządzanie podległym zespołem w zakresie delegowania, motywowania oraz wyznaczania celów,

- przeprowadzanie badań NDT;

- wykonywanie pomiarów konstrukcji;

- kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych;

- odpowiedzialność za pełną dokumentację jakościową (prowadzenie kart kontrolnych wyrobów, półwyrobów, materiałów itp.);

- przeprowadzanie audytów dostawców oraz procesu produkcyjnego,

- stałe nadzorowanie poziomu jakości oferowanych produktów i usług;

- proponowanie i wprowadzanie usprawnień produkcyjnych

wymagania:

-wykształcenie  techniczne (preferowane wyższe)

-min. 2 lata doświadczenia  na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

-znajomość rysunku technicznego

-posiadanie certyfikatów VT2, MT2, PT2 , mile widziane UT2

-znajomość norm ISO 9001, 14001, 18001),

- prawo jazdy kat.B

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

-stabilne warunki zatrudnienia

-możliwość rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!