Konsultant ds. obsługi połączeń przychodzących

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-23

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant telefoniczny- odbieranie połączeń

KONSULTANCI NIE WYKONUJĄ POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

-rozwiązywanie problemów klientów

-kontakt z klientem

-obsługa telefoniczna

Wymagania:

-dyspozycyjności, min 90h w miesiącu,
- poprawnej komunikacji językowej,
- umiejętności obsługi komputera,
- pewności siebie i elastyczności myślenia i działania,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie 8,50 zł NETTO/H + premie
- elastyczny grafik czasu pracy ( praca zmianowa od poniedziałku do piątku godzinach 7 - 24)
- pracę w przyjaznym i energicznym zespole.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!