Sekretarka

Human & Hunter sp. z o.o.

Kraków

2016-07-10

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy pracownika na stanowisko:

SEKRETARKA
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: S/MS/K

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klienta;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie tłumaczeń;
  • Organizacja biura;
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań;
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 1 rok;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność;
  • Uśmiech, pozytywne nastawienie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego.]

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju, szkolenia;
  • Narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem;
  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.