Recepcjonista/tka z językiem angielskim - Praca stała

JAGA Temp Sp. z o.o.

Warszawa

2016-07-10

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z.o.o (nr 7363) dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/tka z językiem angielskim
Miejsce pracy: Piastów

Opis stanowiska:
•    obsługa gości;
•    obsługa centrali telefonicznej oraz udzielanie kompleksowych informacji;
•    obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
•    prowadzenie dokumentacji Zarządu (przygotowywanie protokołów posiedzeń, uchwał, archiwizacja dokumentów);
•    prowadzenie kalendarza spotkań dla Zarządu;
•    organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych, hoteli w Polsce i za granicą);
•    zakup artykułów biurowych, spożywczych, środków czystości.

Wymagania:
•    znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
•    prawo jazdy kat. B;
•    mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•    bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
•    znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta;
•    doskonała organizacja czasu;
•    umiejętność samodzielnego realizowania obowiązków;
•    odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań;
•    wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
•    pracę w systemie 1 zmiany: 8-16:00 lub 9-17:00;
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z Firmą);
•    atrakcyjne wynagrodzenie;
•    pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76853 ofert pracy. Sprawdź!